close
دانلود آهنگ جدید
استخدام شرکت فولاد هرمزگان جنوب سال ۹۲ (فولاد کاوه جنوب کیش) <h2>استخدام و نیازمندیها</h2> <h3>استخدام و نیازمندیها</h3>

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

این یک متن آزمایشی است ، برای تغییر متن به قسمت تنظیمات بلوک های دلخواه > اطلاعیه در زیر منوی سایت مراجعه کنید.

استخدام شرکت فولاد هرمزگان جنوب سال ۹۲ (فولاد کاوه جنوب کیش)شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد فولاد سازی تعداد ۱۷۰ نفرازداوطلبان واجد شرایط در مقطع تحصیلی کاردانی در رشته ها و گرایشهای به شرح ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/ تخصصی،انجام معاینات طب صنعتی بصورت قرارداد مدت معین در چارچوب مقررات قانون کار و  بیمه تامین اجتماعی مناطق ویژه اقتصادی صنعتی دعوت به همکاری نماید.

جدول رشته های تحصیلی مورد نیاز

ردیف مدرک تحصیلی مورد نیاز رشته تحصیلی جنسیت تعداد نفرات گرایش
 ۱ فوق دیپلم مکانیک مرد ۴۵ خودرو/ سیالات/ تاسیسات/ ماشین آلات/ ساخت و تولید
۲  فوق دیپلم برق مرد ۳۰ قدرت/ صنعتی/ الکترونیک / مخابرات/ کنترل و ابزاردقیق
۳  فوق دیپلم مواد مرد ۶۵ همه گرایشها
۴  فوق دیپلم شیمی مرد ۳۰ همه گرایشها

الف) شرایط شرکت در آزمون:

۱٫    تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۲٫    متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور(مصرح در قانون اساسی)
۳٫    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
۴٫    عدم اشتهار به فساد اخلاقی ، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه موثر کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.(با تائید مراجع ذیصلاح)
۵٫    نداشتن تعهد خدمت در دستگاه ها، موسسات و شرکت های دولتی در زمان دعوت به کار
۶٫    عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۷٫    داشتن تندرستی  و توانایی کامل به تایید مرکز طب کار
۸٫    در شرایط یکسان اولویت جذب با پرسنل بومی و یا ساکن استان هرمزگان می باشد.
بومی استان یا شهرستان به فردی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد:
الف: محل تولد یا محل صدور شناسنامه فرد یکی از شهرستان های تابعه استان هرمزگان ذکر شده باشد.
ب:حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و دانشگاه) فرد متقاضی در یکی از شهرستان های تابعه استان هرمزگان طی شده باشد.
۹٫    داشتن حداقل معدل تحصیلی ۱۳ ضروری می باشد.
۱۰٫    سن قابل قبول در زمان ثبت نام برای متقاضیان ۲۵ سال تمام تا تاریخ ۰۱/۱۱/۹۲ می باشد. در صورت داشتن سابقه مرتبط با فولادسازی حداکثر دو سال به سن قابل قبول اضافه میگردد.
۱۱٫    محل خدمت کلیه افراد در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش واقع در بندرعباس کیلومتر ۱۳ جاده بندر شهید رجایی می باشد.
۱۲٫    شرکت کنندگان در آزمون صرفاً باید دارای مدرک سطح مربوطه باشند. در صورت داشتن مدرک بالاتر در هر مرحله از استخدام از ادامه همکاری با آنها ممانعت بعمل خواهد آمد . و فرد حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۱۳٫    اخذ تعهد محضری ۵ سالهجهت خدمت در این شرکت و عدم موافقت با ارائه مدرک تحصیلی بالاتر و همچنین اخذ سفته به میزان ۳۰ میلیون تومان بابت هزینه های آموزشی.
۱۴٫    شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
۱۵٫    شرکت هیچگونه تعهدی در قبال ارائه سرویس ایاب و ذهاب خارج از شهر بندرعباس نخواهد داشت ، حوزه سرویس های عمومی ایاب و ذهاب فعلی شرکت در شهر بندرعباس  ثابت می باشد.
۱۶٫    در صورت انصراف پذیرفته شدگان پس از برگزاری دوره های آموزشی بدو استخدام و یا ترک کار قبل از انقضاء مدت تعهد، کلیه هزینه های آموزشی و رفاهی مربوطه از آنان اخذ خواهد شد.

ب) تذکرات لازم :

۱٫    مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر یک مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد مدارک مندرج در آگهی استخدام است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورتیکه مشغول بکار شده باشد ،قرارداد وی لغو و بلااثر می گردد.
۲٫    مدرک داوطلبانی که تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۱۰/۱۰/۱۳۹۲ باشدبه هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
۳٫    شرکت فولاد کاوه جنوب کیش هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، از نفرات جایگزین استفاده می شود.

ج) مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام:

ثبت نام واجد شرایط منحصراً از تاریخ ۱۴/۱۰/۹۲ لغایت ۲۴/۱۰/۹۲ با مراجعه به سایت  azmoon.iheari.ir انجام می پذیرد. یا آدرس اینترنتی           http://188.136.242.30:9001/azmoon2
ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرط ذیل است:
۱٫    تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی.
۲٫    فایل عکس: متقاضی می بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با حجم کمتر از ۴۰ کیلوبایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
۳٫    فایل اسکن مدرک تحصیلی با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت.
۴٫    فایل اسکن شده شناسنامه با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت.
۵٫    اسکن فیش واریزی به مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ ریال (یکصد هزار ریال) به عنوان حق ثبت نام بصورت پرداخت بانکی به حساب شماره ۲۰/ ۱۵۶۳۹۶۸ بانک ملت بنام دانشگاه هرمزگان.
توجه مهم: نام و نام خانوادگی پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام و نام خانوادگی شرکت در آزمون یکی باشد. همچنین ارائه اصل فیش واریزی در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.
تذکر۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی،اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجددنیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکوردقت لازم معمول گردد.
تذکر۲: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها یکبار ثبت نام مینماید، ثبت نام بصورت غیرالکترونیکی مورد قبول نبوده، و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
تذکر۳: ضروری است داوطلبین گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی دقت لازم را در تکمیل اطلاعات داشته باشند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک و کپی آنها را به همره داشته باشند.بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون، مصاحبه،اعلام نتایج، و حتی پس از استخدام، چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدرک مشاهده شود ضمن ممانعت از ادامه کار، اقدامات قانونی لازم نیز در راستای احقاق حق شرکت فولاد کاوه جنوب کیش صورت خواهد پذیرفت.

 

د) دریافت کارت آزمون و زمان آزمون:

 کارت ورود به جلسه آزمون و زمان آزمون:

کارت ورود به جلسه آزمون کتبیاز روز ۰۱/۱۱/۹۲ لغایت ۰۳/۱۱/۹۲از طریق سامانه اینترنتی  azmoon.iheari.ir قابل دریافت خواهد بود.

آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۰۳/۱۱/۹۲ یا ۰۴/۱۱/۹۲ و در شهر بندرعباس برگزار میگردد. محل و زمان دقیق برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلب ذکر خواهد شد.

ح) نحوه برگزاری آزمون:

آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگانه و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. مواد آزمونهای عمومی و اختصاصی  به شرح ذیل می باشد:

دروس عمومی شامل : ادبیات، معارف اسلامی، زبان انگلیسی، هوش ، کامپیوتر .

دروس تخصصی شامل : دروس تخصصی دانشگاهی متناسب با هر رشته .

مواد آزمون

خ) اعلام نتایج آزمون:

 نتایج مرحله اول آزمون و محل برگزاری مصاحبه متعاقباً در سایت azmoon.iheari.ir اعلام می گردد.

 داوطلبین می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر منحصراً در ساعت های اداری با شماره تلفن ۳۵۵۳۳۶۳-۰۷۶۱(دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل فرمایند.

وبسایت: azmoon.iheari.ir

استخدام شرکت فولاد هرمزگان جنوب سال ۹۲ (فولاد کاوه جنوب کیش) ، استخدام ، استخدام-های-امروز ، ستخدام-های-روز ، آگهی-استخدام ، آگهی ، سایت-استخدام ، استخدامی ، سایت-استخدامی ، اخبار-استخدامی ، نیازمندی ، سایت-استخدامی-بانک ، سایت-استخدام-بانک ، استخدامی-جدید ، استخدامی-امروز ، استخدام-بانک ، بازار-کار ، آگهی-استخدام-بانک ، استخدام-بانک-ها ، سایت-آگهی-استخدام ،

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
عضویت در خبرنامه سایت